تعویض طلق دوربین آیفون تصویری

دوربین آیفون تصویری از اجزاء اصلی آیفون تصویری است که وظیفه رساندن تصویر مخاطب به بخش داخلی واحدها را بر عهده دارد و در اصل اگر دوربین آیفون تصویری دارای عیب و ایرادی باشد، تمامی عملکرد آیفون تصویری زیر سوال می رود و تفاوتی با آیفون صوتی نخواهد داشت. یک سیستم نظارت تصویری بر پایه دوربین های که دارد عمل می کند و در تمامی دوربین ها، طلق یکی از اجزاء اصلی است. ممکن است طلق دوربین آیفون تصویری شما به دلایل متعددی مثل برخورد سنگ ریزه یاضربات کوچک و بزرگ دیگردچار ترک خوردگی یا شکستگی شده باشد و نیاز باشد برای تعویض طلق دوربین آیفون تصویری اقدام کنید. همین طور تاری تصاویر نیز همیشه مربوط به قطعات داخلی و بردها نیست، چرا که مشکلات به وجود آمده در طلق دوربین آیفون تصویری نیز باعث تاری تصاویر دوربین آیفون تصویری خواهد شد، به صورت کلی بهتر است حتی در صورت سالم بودن طلق دوربین آیفون تصویری، هر چند وقت یکبار اقدام به تعویض طلق دوربین آیفون تصویری کنید، چرا که بارش باران و گردو خاک و آلودگی هوا باعث کدر شدن طلق دوربین آیفون تصویری در طولانی مدت می شود و این امر باعث بدشکل شدن آپارتمان شما خواهد شد.

تعویض طلق آیفون تصویری

محل قرارگیری طلق دوربین آیفون تصویری کجاست؟

طلق دوربین آیفون تصویری در پنل آیفون تصویری و قسمت خروجی و کنار درب واحدها قرار دارد. جنس طلق از پلاستیک فشرده شده است و معمولا مقاومت بالایی دارد و از طلق ها نه تنها در آیفون های تصویری بلکه در دوربین های مداربسته و سایر سیستم های حفاظتی نیز استفاده می شود. اشکال طلق ها متفاوت هستند و برندهای مختلف، انواع خاصی از طلق ها را برای آیفون های تصویری خود در نظر می گیرند. البته گاهی طلق ها با لنز اصلی اشتباه گرفته می شوند که این درست نیست و طلق روی لنز دوربین برای محافظت در برابر گرد و خاک، آب باران، آتش و سایر مواد مضر قرار می گیرد. هرچقدر قیمت آیفون تصویری واحد شما بالاتر باشد، ارزش طلق ها نیز بیشتر می شود چرا که لنز دوربین آیفون های تصویری به سادگی قابل تعمیر و تعویض نیست. 

انواع طلق دوربین آیفون های تصویری

آیفون های تصویری انواع و اشکال گوناگونی دارند که این تفاوت در طراحی باعث متفاوت بودن انواع طلق دوربین آیفون های تصویری شده است. به صورت کلی طلق وظیفه حفاظت از دوربین آیفون تصویری را دارا است اما به دلیل حساس بودن اطراف دوربین آیفون تصویری، گاهی طلق دوربین آیفون تصویری طوری تعبیه می شود که از قسمت بزرگ تری محافظت کند. در این قسمت انواع طلق دوربین آیفون تصویری را به همراه جزئیات مشاهده خواهید کرد.

طلق دوربین آیفون تصویری سیماران

سیماران از مطرح ترین برندهای تولیدی آیفون های تصویری و سایر لوازم حفاظتی و افزایش امنیت است. به همین دلیل با طلق دوربین آیفون تصویری سیماران شروع کرده ایم که مهمان بسیاری از واحد‌های قدیمی و جدید واحد‌های مسکونی و تجاری است.

طلق دوربین آیفون تصویری کوماکس

قطعات داخلی و خارجی آیفون های تصویری کوماکس به راحتی قابل دسترس هستند اما تمامی اجناسی که تحت عنوان قطعات آیفون تصویری کوماکس عرضه می شوند اصل نیستند، از جمله طلق آیفون تصویری کوماکس، به همین دلیل بایستی از فروشگاه معتبر اقدام به خرید و تعویض طلق دوربین آیفون تصویری کوماکس کنید.

طلق دوربین آیفون تصویری الکتروپیک

این دسته از آیفون های تصویری تفاوت های زیادی با دیگر آیفون های تصویری دارند و ظاهر طلق دوربین آیفون تصویری الکتروپیک نیز با سایر طلق ها متفاوت است.

سوالات متداول

آیا می توان از طلق دوربین یک آیفون تصویری برای تعویض طلق دوربین آیفون تصویری دیگری استفاده کرد؟
انجام این کار مشکلات ظاهری کوچک و بزرگی برای آیغون تصویری شما و رساندن تصاویر به وجود خواهد اورد، به همین دلیل توصیه می شود برای خرید و تعویض طلق دوربین آیفون تصویری خود متناسب با برند آیفون تصویری اقدام کنید.
آیا امکان تعویض طلق دوربین آیفون تصویری در منزل وجود دارد؟
بله، برای تعویض طلق دوربین آیفون تصویری بایستی با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید تا با ابزار آلات مخصوص برای رفع مشکلات و تعویض طلق دوربین آیفون تصویری اقدام کند، کارشناسان سایت ما در هر ساعت از شبانه روز آمادگی ارائه مشاوره رایگان و خدمت رسانی به شما را دارا هستند.
تعویض طلق دوربین آیفون تصویری چه اهمیتی دارد؟
تعویض طلق دوربین آیفون تصویری شما را از خریداری آیفون تصویری جدید بی نیاز خواهد کرد. برای طلق دوربین آیفون تصویری ممکن است مشکلات مختلفی از جمله ترک دیدن، شکستگی، کدر شدن و سایر موارد این چنینی پیش بیاید و در نهایت باعث تار شدن تصاویر شود، به همین دلیل بهتر است هرچه زودتر برای تعویض طلق دوربین آیفون تصویری خود دست به کار شوید.
اطلاعات تماس با ما
شماره های تماس:
غرب تهران : 44532305
شمال، شمال شرق و شمال غرب تهران : 44562055

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه تخصصی دلتابان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح