تعمیر آیفون تصویری سیماران در تهران + ضمانت کتبی + فوری و در محل

سیماران یکی از تولید کنندگان اصلی لوازم حفاظتی واحد‌های مسکونی و تجاری است که سابقه و قدمت طولانی در این زمینه نیز دارد. با گذشت زمان محصولات سیماران نیز خود را با گذر زمان و فناوری های جدید همگام کردند و به محصولات مصرفی و پر طرفدار تبدیل شدند. ایفون تصویری سیماران از برندهای مطرح آیفون های تصویری است و این امر دلیل خاصی دارد. قیمت این آیفون های تصویری بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و می توانید یکی از آنها را در هر محیطی داشته باشید و استفاده کنید و از مزایای آنها لذت ببرید. آیفون تصویری سیماران چند کاربره است و به همین دلیل گاهی ممکن است گاهی مشکلاتی از قبیل عدم ارائه تصویر، مشکل اتصال به اینترنت و خش خش صدا داشته باشد، در این مطلب به دلایل عیب های اعمالی آیفون های تصویری سیماران و تعمیر آیفون تصویری سیماران می پردازیم.

تعمیر آیفون تصویری سیماران

تعمیر انواع آیفون تصویری سیماران

برای تعمیر آیفون تصویری سیماران ابتدا بایستی با انواع این آیفون های تصویری آشنا شوید تا بتوانید متناسب با درب بازکنی که دارید در جهت تعمیر و رفع مشکلات آن اقدام کنید. آیفون های سیماران صوتی و تصویری هستند و نوع تصویری آنها نیز انواع مختلفی دارد. گاهی مدل آیفون تصویری سیماران بر ایرادات این آیفون ها تاثیر بسیاری می گذارد و در این قسمت، این مدل ها را معرفی می کنیم.
  • ایفون تصویری سیماران تک‌ واحدی
  • آیفون تصویری سیماران چند واحدی
  • آیفون تصویری سیماران با حافظه
  • آیفون تصویری سیماران بدون حافظه
  • آیفون تصویری سیماران لمسی
  • آیفون تصویری سیماران دکمه دار
  • آیفون تصویری سیماران برای ارتباط داخلی
  • آیفون تصویری سیماران مدل فوژان

قطعات و بخش های تشکیل دهنده آیفون تصویری سیماران

ایفون های تصویری سیماران به دو نوع سیاه و سفید و رنگی تقسیم می شوند. بخش های اصلی هر دو نوع این مدل ها متفاوت است، اما نکته مشترک در هردونوع این مدل ها این است که هر دوی این مدل ها یک بخش اصلی دارند که در داخل واحد نصب می شود و بخش دومی که بیرون از واحد و در بخش خروجی نصب می شود و به آن پنل آیفون تصویری گفته می شود. هنگام رخ دادن ایرادات مختلف آیفون تصویری سیماران باید هر دو نوع این بخش ها را بررسی کنید تا بتوانید عیب یابی کنید. بخش های اصلی تمامی آیفون های تصویری سیماران عبارتند از:
کلیدها و دکمه های فشاری: دکمه های آیفون تصویری مانند سایر دکمه ها هستند و نباید این کلیدها را با فشار بیش از اندازه، ضربات متعدد، فشردن دکمه با جسم نوک تیز و نگه داشتن دکمه به مدت طولانی دچار استهلاک کرد. هر یکی از کلیدهای آیفون های تصویری سیماران می توانند کارکردهای مختلفی داشته باشند، در صورت رخ دادن عیب و ایرادی در این کلید ها نباید به صورت خودسرانه اقدام به باز کردن بدنه آیفون های تصویری سیماران کنید، چرا که سیم کشی کلیدها متفاوت است و در صورت بروز یک اشتباه کوچک ممکن است کل عملکرد آیفون تصویری را مختل کنید‌.
گوشی: گوشی آیفون های تصویری بسیار مهم هستند و بدون وجود یک گوشی، عملا کارکرد آیفون تصویری دچار اخلال خواهد شد. بسیاری از ایرادات آیفون های تصویری در گوشی ها خلاصه می شوند و بهتر است از این قسمت به خوبی مراقبت کنید. اختلالات مربوط به صدا، نویز صدا، قطع و وصل شدن صدا و غیره همگی یا مربوط به گوش هستند یا پنل آیفون تصویری در خارج از واحد. داخل بدنه گوشی ها یک بلندگو و میکروفن وجود دارد و اگر ایراد مربوط به گوشی باشد، باید یکی از این دو قطعه را تعمیر یا تعویض کرد.
صفحه نمایش یا مانیتور: صفحات نمایش آیفون های تصویری ابعاد مختلفی دارند و با واحد اینچ اندازه گیری می شوند. در صورتی نارسایی تصاویر، پرش تصاویر، برفکی شدن مانیتور و آبی شدن صفحه مانیتور باید ایراد را در این قطعه جستجو کنید. البته تمامی این ایرادات گفته شده ممکن است به مانیتور مربوط نباشند و مشکل اصلی به برد تغذیه برگردد. تفکیک این موارد از یکدیگر بایستی توسط یک تکنسین خبره صورت بگیرد و از آنجایی که قیمت آیفون های تصویری سیماران در حال افزایش است بهتر است برای تکنسین هزینه کنید تا خرید آیفون تصویری.
سیم های داخلی و بیرونی: سیم کشی داخلی آیفون های تصویری سیماران از رنگ بندی با مشخصه های از پیش تعیین شده صورت گرفته و برخوردار است. برای مثال سیم مربوط به صدا قرمز رنگ، سیم مربوط به ولتاژ منفی آبی رنگ، سیم ولتاژ مثبت زرد رنگ و سیم مربوط به زنگ، قهوه ای رنگ است. اما اینکه ایراد از داخل سیم ها ممکن است باشد یا دریافت خطا و تداخل سیگنال ها و یا جمع شدن رسوب اطراف سیم ها، نیاز به بررسی دقیق و بدون خطا دارد، چرا که در صورت سهل انگاری ممکن است به سیم ها صدمه وارد شود.
سایر قطعات و بخش های آیفون های تصویری سیماران کارت حافظه،فرستنده،بلندگو ،در بازکن،برد تغذیه،برد صوت،صفحه اصلی پنل تصویری،دوربین و میکروفن هستند. 

تاثیر مزایا و معایب آیفون تصویری سیماران در تعمیرات

آیفون های تصویری سیماران قابلیت اتصال به اینترنت و ضبط تصاویر و فیلم برداری از افرادی که اقدام به فشردن کلید زنگ می کنند را دارا هستند و این اطلاعات را روی کارت حافظه ذخیره سازی می کنند، همین طور می توان این آیفون های تصویری را برای چند واحد به صورت مشترک استفاده کرد و با فشردن کلید مربوطه از داخل واحد، زنگ واحد دیگری را برای ارتباط به صدا درآورد. قطعا تمامی این فناوری ها با وجود اینکه مزایای گسترده ای به همراه آورده اند، باعث سخت تر شدن مراحل عیب یابی و تعمیر این آیفون های تصویری نیز می شوند، به همین دلیل توصیه کارشناسان سایت ما به شما این است که با ما تماس حاصل نمایید و پس از دریافت مشورت اولیه، پذیرای تکنسین های سیار ما برای رفع ایرادات آیفون های تصویری سیماران باشید.

اطلاعات تماس با ما
شماره های تماس:
غرب تهران : 44532305
شمال، شمال شرق و شمال غرب تهران : 44562055

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه تخصصی دلتابان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح