تعمیر برد آیفون تصویری در تهران + ضمانت کتبی + فوری

آیفون های تصویری از وسایل مهم واحد‌های مسکونی و تجاری هستند و در صورتی که دچار عیب و ایرادی شوند، تا زمان رفع مشکل، زحمات زیادی برای ساکنین ایجاد می شود، به همین دلیل بهتر است مانند سایر وسایل مهم و با ارزش با آیفون های تصویری نیز آشنایی مختصری داشته باشیم تا بتوانیم در صورت بروز مشکل، اقدام به رفع آنها کنیم. آیفون های تصویری از قطعات متعدد فلزی و پلاستیکی تشکیل می شوند و یکی از این قطعات برد است. برد در انگلیسی به معنی تخته است و به همین دلیل کاربرد این اصطلاح کاملا به جا است، چرا که وسایل و قطعات ریزتر روی بردها نصب می شوند و به این ترتیب بردها نقش مهمی ایفا می کنند. در ادامه این مطلب به بردهای مختلف در آیفون تصویری و تعمیر برد آیفون تصویری می پردازیم.

تعمیر برد آیفون تصویری

برد چه جایگاهی در ساختار آیفون تصویری دارد؟

بردها نقش اصلی را در رسانایی صدا و تصویر آیفون ها دارند و باید همیشه سالم باشند تا دچار شکاف در ساختار آیفون تصویری نشویم. ابزارهای کوچک تر، مثل سیم های کوچک و خازن ها با لحیم کاری روی بردها نصب می شوند و به همین دلیل نباید به ایفون های تصویری را با ضربه های سبک یا سنگین در قسمت بردها اسیب وارد کرد.

تعمیرات تخصصی برد آیفون تصویری در محل

همین طور بردها قدرت برق شهری را که برای آیفون های تصویری نامناسب هستند کاهش می دهند تا در عملکرد آیفون تصویری اختلالی به وجود نیاید. تعویض و تعمیر بردها کاری تخصصی است و به خصوص در زمان فعلی، عملکرد بردها بر هر نوع از آیفون های تصویری متفاوت است و برندهای مختلف آیفون های تصویری از این وسیله به یک شکل استفاده نمی کنند، به همین دلیل بهتر است تعمیر برد آیفون تصویری را به یک تکنسین حرفه ای، از جمله متخصصین سایت ما بسپارید.

اجزاء بردها در آیفون های تصویری

برای تعمیر برد آیفون تصویری بایستی با اجزاء مختلف این قطعه آشنا باشیم تا بتوانیم اختلال و نارسایی در آیفون های تصویری به علت خرابی برد آیفون تصویری را برطرف کنیم. قسمت های اصلی یک برد آیفون تصویری عبارتند از خازن، ترانس، پل دیودی، فیلتر خط برق، فیوز زند، ماسفت، ایتوکوپلر، دیود یکسوساز و سیم پیچ. معمولا عمده ترین قسمت های یک برد که دچار خرابی و اختلال عملکرد می شوند، خازن ها، پل دیودی و سیم پیچ ها هستند. گفتنی است شناسایی این قطعات و تفکیک آنها از یکدیگر نیاز به تخصص و دقت ویژه دارد.

برد آیفون تصویری

علائم اختلال برد آیفون تصویری

  • خاموش بودن چراغ سبز آیفون
  • پخش نشدن تصویر
  • پرش تصویر
  • برفک همیشگی در تصویر
  • باز نشدن در
  • نرسیدن صدا
  • بادکردگی خازن
  • سیاه شدن خازن
  • چشمک زدن چراغ آیفون تصویری
  • صدای گوش خراش آیفون تصویری

چگونگی تعمیر برد آیفون تصویری

بسیاری از آیفون های تصویری دارای گارانتی هستند و در صورتی که آنها را با هزینه بسیار زیاد تهیه کرده اید توصیه می شود زمانی که متوجه خرابی آنها می شوید به فروشگاه مرتبط مراجعه کنید و مراتب را با آنها در میان بگذارید تا تعمیر و تعویض این قطعه برای شما زحمتی ایجاد نکند و چنانچه خودتان اقدام به باز کردن آیفون های تصویری و شکستن پلمپ انها کنید، احتمالا امتیاز گارانتی را از دست خواهید داد. در حالت کلی برای تعمیر برد آیفون تصویری باید آنها را باز کنید و قطعاتی مثل پیچ و مهره ها را بردارید. در این زمان بایستی برد آیفون تصویری را چک کنید تا اختلال را شناسایی کنید و قطعه معیوب را تفکیک کنید. تعویض اجزاء برد راه حل پیشنهادی نیست و بهتر است به صورت کلی قطعه برد را با برد دیگری جایگزین کنید. بردها ممکن است بلند یا تخت باشند که در این صورت با کوتاه کردن برد ها می توانید آنها را مطابق ساختار پیشین آیفون تصویری، بازسازی کنید و با چسب مربوطه قطعات را به یکدیگر متصل کنید و بچسبانید.
تعمیر برد آیفون تصویری در تهران
برندهای مختلف آیفون های تصویری، کوماکس، تابا، الکتروپیک، سوزوکی، کن، گویا، پارس، تکنما و سیماران هستند و در هنگام تهیه برد برای تعمیر برد آیفون تصویری بایستی به برند آیفون توجه کنید. همین طور آیفون های تصویری پیشرفته که قابلیت های بیشماری مثل اتصال به اینترنت و وای فای را نیز دارند ممکن است به صورت های مختلف دیگری تعمیر شوند.
اطلاعات تماس با ما
شماره های تماس:
غرب تهران : 44532305
شمال، شمال شرق و شمال غرب تهران : 44562055

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه تخصصی دلتابان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح