تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

امروز جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
ایفون تصویری   ایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویری
تاریخچه ایفون تصویری در ایران
 

شرکت کوماکس در سال 1968 در کشور کره جنوبی تاسیس گردید و طی مدت زمان کوتاهی اولین صادر کننده آیفون تصویری در کره معرفی گردید . هم اکنون کوماکس به 115 کشور دنیا صادرات دارد و یک برند جهانی می باشد و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده آیفون تصویری در سراسر دنیا می باشد .

کوماکس کره commax دارای بهترین برند در صنعت آیفون تصویری می باشد که به علت تنوع و کیفیت در محصولات خیلی سریع در بین تولید کنندگان آیفون تصویری شناخته و مورد توجه مخاطبین خود قرار گرفت کمپانی کوماکس تمام سعی خود را بر این دارد که اولین انتخاب مشتریان خود باشد و رضایت آنها را با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین فناوری ها جلب نماید .

در بازار اکثر مدل های آیفون تصویری داخلی و یا دستگاه های متفرقه وارداتی از آیفون تصویری کوماکس الگو برداری کرده اند .

کوماکس جزو اولین سیستم آیفون تصویری می باشد که در بازار ایران وارد شد و پرچمدار صنعت درب بازکن تصویری در ایران می باشد و اگر کمی زود تر از برند آیفون ژاپنی وارد ایران می شد هم اکنون کوماکس تصویری نشانگر درب بازکن تصویری بود نه آیفون تصویری !!!

دلتابان نماینده خدمات آیفون تصویری کوماکس  با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر مشاوره و نصب و راه اندازی با بهره گیری از نیروی متعهد و مجرب در صنعت آیفون تصویری و درب اتوماتیک تمام سعی خود را بر این دارد که با مشاوره ای صادقانه به صورت تلفنی و یا مشاوره و بازدید  در محل و ارائه خدماتی نوین از قبیل نصب ، سرویس، تعمیرات و راه اندازی توسط گروه فنی و متخصص ، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش در محل خود را از دیگر شرکت های دخیل در صنعت آیفون تصویری متمایز نماید .

شماره تماس غرب ، شمال ، مرکز

44532305 - 021


شماره تماس مرکز ، شمال غرب ، شمال شرق

44562055 - 021

تبلیغات
تماس با ما
غرب ، شمال و مرکز تهران
44532305 - 021
شرق ، شمال شرق و شمال غرب تهران
44562055 - 021
ایمیل : info@dtvp.ir
تعمیرات آیفون تصویری کوماکس بصورت تخصصی
کلمات کلیدی
طراحی سایت  : ایران طراح تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .