تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

امروز یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
ایفون تصویری   ایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویری
اموزش نصب آیفون تصویری تابا taba ، کاتالوگ درب بازکن و اف اف

شما هر مدل آیفونی که تهیه کنید قطعا کاتالوگ و توضیحاتی جهت نصب درون جعبه اون قرار داده شده است پس با توجه به راهنمایی کاتالوگ می تونید آیفون رو نصب کنید.

موردی که شاید شما رو با مشکل مواجه کنه بالا بودن تعداد سیم در تعداد بالای آیفون ها است که این مورد با نصب چند مورد آیفون میتونه بر طرف بشه.

 نصب آیفون های یک طبقه تصویری تابا:

در تمامی آیفون های تصویری تابا در نوع یک طبقه و دو طبقه شما با یک نوع نصب سر و کار دارید و نیاز به  اتصال 4 رشته سیم در هر طبقه دارید.سوکت های آیفون تابا چه در پنل بیرون ساختمان و چه در مانیتور داخل واحد یک رنگ می باشد فقط تنها رنگی که اضاف می شود رنگ سفید در پشت مانیتور است که آن را هم باید به رنگ زرد متصل کنید زیرا در یک طبقه و دو طبقه به آن نیازی نیست.

در تمامی مدل های آیفون تصویری تابا 5 رشته سیم را پشت مانیتور مشاهده خواهید کرد فقط چون در آیفون 2070 امکان باز کردن درب توسط تلفن و نیز تماس با صاحب خانه را دارد این مدل یک سوکت تلفن نسبت به مدلهای دیگر اضاف دارد.

در پشت پنل جلوی درب دو سیم جهت اتصال به ترانس متناوب ،دو سیم جهت اتصال به قفل زنجیری و 4 سیم زرد ،قرمز ،نارنجی و قهوهای که به مانیتور متصل می شود داریم.

در مانیتور داخل واحد ما نیاز به برق 220 برای تغذیه آیفون ،یک خط تلفن که به سوکت تلفن پشت مانیتور متصل شود و اتصال پنج سیم به 4 سیمی که به پنل وصل شده است داریم.

برای باز کردن درب توسط  تلفن و تماس با شما ابتدا باید شماره تماس همراه خود را در مانیتور ذخیره کنید توسط تنظیمات مانیتور . شما بعد از گذشت زمانی اگر درب را باز نکنید ارتباط صوتی آیفون به گوشی شما متصل خواهد شد و توسط عدد #1 می توانید درب را باز کنید.

نصب آیفون تصویری تابا با سوئیچر داخلی

در مانیتور های تابا همانطور که مشاهده کرده اید پنج سیم وجود دارد که در حالت سوئیچر مجزا شما باید سیم های سفید و زرد را به یکدیگر متصل کنید.اما در روشی که بخواهیم از رله داخل مانیتور ها برای زنگ استفاده کنیم و اینکه حجم سیم کشی بسیار کاهش یابد از روش سویچر داخلی استفاده می کنیم.

سیم های قهوهای ،قرمز ،نارنجی ، زرد بین تمام واحد ها مشترک می باشد و تنها سیمی که باید بطور جداگانه به پنل جلوی درب متصل شود سیم سفید می باشد.توجه داشته باشید که برای این نصب پنل شما باید بدون سوئیچر باشد و شما باید از سیم شاستی ها برای زنگ استفاده کنید.

تبلیغات
تماس با ما
غرب ، شمال و مرکز تهران
44532305 - 021
شرق ، شمال شرق و شمال غرب تهران
44562055 - 021
ایمیل : info@dtvp.ir
تعمیرات آیفون تصویری کوماکس بصورت تخصصی
کلمات کلیدی
طراحی سایت  : ایران طراح تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .