تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

امروز چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
ایفون تصویری   ایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویریایفون تصویری
تنظیمات آیفون تصویری commax /طریقه کار سیستم آیفون تصویری کوماکس

آیفون تصویری کوماکس و طریقه ی کار با آن

در قسمت جلو  آیفون تصویری کوماکس سه عدد شستی فشاری وجود دارد ، از بالا به پایین :

شستی اول : مخصوص دیدن جلوی درب

شستی دوم : مخصوص اینترکام یا ارتباط داخلی ( در حالت عادی کاربرد ندارد )

شستی سوم : مخصوص بازکردن درب ورودی

در زیر آیفون تصویری کوماکس سه عدد کلید وجود دارد ، از سمت چپ به راست

کلید اول : کم و زیاد کردن زنگ

کلید دوم : خاموش و روشن کردن آیفون تصویری

کلید سوم : تاریک و روشن کردن صفحه نمایش آیفون تصویری

 طریقه کار سیستم آیفون تصویری کوماکس به این نحو می باشد که هنگام فشار دادن زنگ ، زنگ واحد به صدا در آمده و تصویر دوربین را نمایش میدهد. این تصویر ۲۵ الی ۵۵ ثانیه باقی مانده و بعد از این زمان به طور اتوماتیک قطع می گردد . شما  می توانید در این زمان با برداشتن گوشی به صورت کامل رفت و برگشت  صدا را با قسمت پنل داشته باشید و یا به تنهایی و بدون برداشتن گوشی شستی درب بازکن را فشار دهید . با اتمام زمان تصویر به طور اتوماتیک قطع شده و به همین علت ارتباط شما با پنل به طور کامل قطع می گردد . در صورتی که گفتگوی شما بیشتر از تایم قطع کننده ی آیفون تصویری طول بکشد شما میتوانید با فشار دادن شستی اول ( شستی تصویر ) زمان تایمر آیفون تصویری کوماکس را بار دیگر تمدید کنید. شما می توانید از شستی تصویر در هر زمانی جهت دیدن تصویر دوربین استفاده نمایید.

نکته آخر اینکه با برداشتن گوشی ، تصویر به خودی خود باز نشده و ارتباط صدای شما با پنل کاملا قطع می باشدو تنها صدای نویز در داخل گوشی شنیده می شود و شما حتما باید شستی تصویر را برای ارتباط با پنل فشار دهید . (در زمانی که کسی زنگ واحد را نزده باشد ) .

در این مقاله به بررسی کارکرد و کارایی ایفون تصویری CDV-35A می پردازیم .

CDV-35A ساده ترین مدل موجود در محصولات کوماکس میباشد . طراحی ظریف ساده و شیک ، دکمه های لمسی ، نمایشگر 3.5 ال ای دی با کیفیت تصویر فوق العاده بالا و صدایی رسا از ویژگی های این آیفون تصویری میباشد .

آیفون تصویری CDV-35A از نظر قیمت نسبت به کیفیت و کارایی کاملا مقرون به صرفه بوده و جزو دسته پرفروش ترین محصولات کوماکس قرار دارد .

CDV-35A یک درب بازکن تصویری آنالوگ بوده و با تمامی پنل های درب بازکن سری DRC-NAC2 و DRC-NUC و تک واحدی های کوماکس همخوانی دارد و جهت نصب نیاز به 4 رشته سیم دارد . آیفون تصویری CDV-35A جایگزین مناسبی برای ایفون تصویری های سیاه سفید کوماکس میباشد . در صورتی که آیفون تصویری قدیمی شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد میتوانید به جای آن یک آیفون تصویری CDV-35A خرید کنید که هزینه خرید آن بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه تعمیر آیفون قدیمی تان می باشد .

قابلیت اتصال به دوربین دوم یا پنل درب بازکن دوم

این قابلیت امکان نصب یک دوربین مدار بسته در جلوی درب ساختمان ، پارکینگ ، آسانسور ، لابی و ... را به شما می دهد و میتوانید از طریق نمایشگر درب بازکن CDV-35A محیط را مشاهده کنید .

قابلیت اتصال به پنل درب بازکن دوم ، بسیار کارا برای ساختمان های دارای دو ورودی و یا برای نصب و اضافه کردن یک پنل درب بازکن پشت درب واحد می باشد . CDV-35A یک مانیتور هوشمند بوده و در این سیستم نیازی به نصب سوئیچر هوشمند دو طرفه جهت نصب پنل دوم ندارد . 

قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد

شما با نصب یک گوشی DP-4VHP داخل واحد خود می توانید یک ارتباط داخلی یک به یک با آیفون تصویری CDV-35A برقرار کنید . گوشی ارتباط داخل واحد کوماکس DP-4VHP به غیر از برقراری ارتباط داخلی ، مانند یک آیفون صوتی نیز عمل می کند به این صورت که زمانی که زنگ واحد شما را بزنند آیفون تصویری CDV-35A و DP-4VHP همزمان با هم فعال شده و میتوانید از هر دو گوشی پاسخگوی مراجعه کننده خود باشید و درب را باز کنید .

ایفون تصویری CDV-35A دارای 4 دکمه لمسی زیر نمایشگر میباشد که به ترتیب از چپ دکمه نمایش تصویر یا مانیتورینگ ، دکمه ارتباط داخلی ، دکمه درب بازکن و دکمه تنظیمات میباشد .

دکمه نمایش تصویر 

جهت روشن کردن نمایشگر و مشاهده تصویر کافیست یک بار این دکمه را لمس کنید و برای مشاهده دوربین دوم دوباره دکمه نمایش تصویر رو بزنید .

دکمه ارتباط داخلی

در صورتی که داخل واحد ، گوشی DP-4VHP نصب کرده اید میتوانید با استفاده از این دکمه از ویژگی ارتباط داخلی بین آیفون تصویری CDV-35A و DP-4VHP استفاده کنید .

دکمه درب بازکن

با لمس این دکمه شما فرمان باز کردن درب ساختمان را صادر می کنید .

دکمه تنظیمات 

جهت وارد شدن به تنظیمات آیفون تصویری CDV-35A ابتدا بایستی دکمه نمایش تصویر را لمس کنید تا نمایشگر فعال شود سپس دکمه تنظیمات را لمس کنید و با استفاده از دکمه درب بازکن که + می شود و دکمه ارتباط داخلی که - می شود رنگ ، نور و روشنایی تصویر را تنظیم کنید . آیفون تصویری CDV-35A تنظیمات جهت کم یا زیاد کردن صدای زنگ نیز دارد به این صورت را که همین روش را در حالی که نمایشگر غیر فعال هست بایستی اجرا کنید .

 سوالات خود در زمینه آیفون تصویری را در سایت ذیل ثبت کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخگو باشیم

http://www.commaxservice.com

 
 
تعمیرات ایفون تصویری
 
 

 

تعمیر آیفون تصویری (اف اف،درب بازکن)  در شمال غرب تهران . نمایندگی اصلی کماکس comax, کوماکس commax, کامکث camax, کنوی kenwei, سوزوکی suzuki, تابا taba, سیماران simaran, کالیوز calluse در کلیه نقاط تهران بدون جابجایی دستگاه (در محل ) و انجام خدمات در حضور مشتریان محترم با گارانتی و فاکتور رسمی با قطعات اورجینال و کادر اموزش دیده در خدمت شما مشتریان گرامی. 

 

*****لطفا فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید*****

 

شماره های تماس:
غرب و شمال تهران

44532305
مرکز، شمال شرق و شمال غرب تهران

44562055

 

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

 
تبلیغات
تماس با ما
غرب ، شمال و مرکز تهران
44532305 - 021
شرق ، شمال شرق و شمال غرب تهران
44562055 - 021
ایمیل : info@dtvp.ir
تعمیرات آیفون تصویری کوماکس بصورت تخصصی
کلمات کلیدی
طراحی سایت  : ایران طراح تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .